رویکرد به سمت بی طرفی کربن محصولات موتور هوندا

هوندا برای پاسخگویی به انواع کاربری ها و نیازهای مشتریان در سراسر جهان، طیف گسترده ای از محصولات موتورسیکلت، از مدل های مسافرتی کوچک گرفته تا مدل های سرگرم کننده بزرگ را ارائه می دهد که در سطح جهانی در کشورهای نوظهور و پیشرفته استفاده می شود.

در کشورهای نوظهور، به ویژه، تقاضای زیادی برای موتورسیکلت ها، عمدتاً مدل های مسافرتی، به عنوان راه نجات مردم در زندگی روزمره وجود دارد. با این حال، محبوبیت مدل های الکتریکی با چالش هایی مانند وزن سنگین تر خودرو و قیمت بالاتر مواجه است.

همچنین، تقاضا برای مدل های الکتریکی تا حد زیادی به مشوق های دولتی، مقررات و در دسترس بودن زیرساخت های شارژ در هر بازار مربوطه بستگی دارد. تن ماهی چند دقیقه باید بجوشد را به شما خواهیم گفت.

با در نظر گرفتن این شرایط، هوندا برقی‌سازی موتورسیکلت‌ها را به عنوان تمرکز اصلی استراتژی‌های زیست‌محیطی برای تجارت موتورسیکلت تسریع می‌کند، در حالی که به پیشرفت ICE ادامه می‌دهد و هدف آن دستیابی به بی‌طرفی کربن برای همه محصولات موتورسیکلت خود در طول دهه 2040 است و طرز تهیه ترشی مخلوط فوری انتخاب خوبی می باشد.

موتور هوندا

علاوه بر این، هوندا به رهبری صنعت در خط مقدم ابتکارات زیست محیطی خود ادامه خواهد داد.

<ابتکارات مداوم برای پیشبرد ICE>

به منظور تحقق بی طرفی کربن و در عین حال سازگاری با طیف گسترده ای از نیازهای مشتری و محیط های استفاده منحصر به فرد برای موتورسیکلت ها، هوندا به ابتکارات خود برای کاهش انتشار CO2 از مدل های ICE ادامه می دهد و در عین حال مدل های سازگار با سوخت های خنثی کربن مانند مخلوط بنزین اتانول را نیز توسعه می دهد و کاور مبل بسیار ساده است.

به طور دقیق تر، علاوه بر برزیل که در آن مدل های موتورسیکلت با سوخت انعطاف پذیر (E100)در حال حاضر موجود است، هوندا قصد دارد مدل های سوخت انعطاف پذیر را در هند و همچنین یکی از بازارهای اصلی موتورسیکلت معرفی کند.

این برنامه برای اولین بار معرفی مدل های سوخت انعطاف پذیر (E20) *1 از سال 2023 و مدل های سوخت انعطاف پذیر (E100) در سال 2025 است و قیمت موتور هوندا 250 به مراتب بالاتر رفته است.

 • منابع:
  1. Summary of Briefing on Honda Motorcycle Business
 • تبلیغات: 
  1. کت چرم بهترین هدیه برای مرد خانه است
  2. با اضافه کردن آویشن به شامپو چه اتفاقی برای موهایتان می افتد؟
  3. افرادی که توانسته اند ماه را از وسط به دو نیم تقسیم کنند!
  4. تولید نوعی چرم که به صورت خوراکی هم می توان آن را مصرف کرد!